Rubycon 2.5SW470M-ND
Üretici
Üretici Parça No.
2.5SW470M-ND
EBEE Parça No.
E82162487
Paket
SMD,4.3x7.3mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
2.5V 470uF Polymer ±20% 9mΩ SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum - Polymer Capacitors
Veri SayfasıRubycon 2.5SW470M-ND
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+105℃
TipPolymer
Voltaj derecelendirilmiş2.5V
Kapasite470uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)9mΩ
Ömür boyu @ Temp2000hrs@105℃
Ripple akımı-
Kurşun aralığı-
Çapı-
Yükseklik - Otlanmış (Max)2.9mm