Rubycon 180USC470MEFC20X35
Üretici
Üretici Parça No.
180USC470MEFC20X35
EBEE Parça No.
E81605968
Paket
Plugin,D20xL35mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 1.91A@120Hz 10mm 180V 470uF Plugin,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş180V
Kapasite470uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı1.91A@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı20mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)35mm