Rubycon 16ZT820M10X23
Üretici
Üretici Parça No.
16ZT820M10X23
EBEE Parça No.
E81668901
Paket
Plugin,D10xL23mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
820uF 16V ±20% 1.63A@100kHz Plugin,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+125℃
Voltaj derecelendirilmiş16V
Kapasite820uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp3000hrs@125℃
Ripple akımı1.63A@100kHz
Kurşun aralığı5mm
Çapı10mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)23mm