Rubycon 16ZL470MEFC8X16
Üretici
Üretici Parça No.
16ZL470MEFC8X16
EBEE Parça No.
E8428696
Paket
Plugin,D8xL16mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
470uF 16V 156mΩ@100kHz ±20% 995mA@100kHz Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 16ZL470MEFC8X16
RoHS
Voltaj derecelendirilmiş16V
Kapasite470uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)156mΩ@100kHz
Ömür boyu @ Temp3000hrs@105℃
Ripple akımı995mA@100kHz
Kurşun aralığı3.5mm
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm