Rubycon 16RX30680MT810X16
Üretici
Üretici Parça No.
16RX30680MT810X16
EBEE Parça No.
E81595955
Paket
Plugin,D10xL16mm
Açıklama
680uF 16V ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 16RX30680MT810X16
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+130℃
Voltaj derecelendirilmiş16V
Kapasite680uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp2000hrs@130℃
Kurşun aralığı5mm
Çapı10mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm