Rubycon 16RX30680M10X16
Üretici
Üretici Parça No.
16RX30680M10X16
EBEE Parça No.
E86391503
Paket
Plugin,D10xL16mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
680uF 16V ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 16RX30680M10X16
RoHS
Voltaj derecelendirilmiş16V
Kapasite680uF
Tolerans±20%
Çapı10mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm