Rubycon 16RX30470MT78X16
Üretici
Üretici Parça No.
16RX30470MT78X16
EBEE Parça No.
E81595238
Paket
Plugin,D8xL16mm
Açıklama
470uF 16V ±20% Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 16RX30470MT78X16
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+130℃
Voltaj derecelendirilmiş16V
Kapasite470uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp2000hrs@130℃
Kurşun aralığı3.5mm
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm