Rubycon 16RX30330MT810X20
Üretici
Üretici Parça No.
16RX30330MT810X20
EBEE Parça No.
E81595718
Paket
Plugin,D10xL20mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
330uF 16V ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 16RX30330MT810X20
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+130℃
Voltaj derecelendirilmiş16V
Kapasite330uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp2000hrs@130℃
Kurşun aralığı5mm
Çapı10mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)20mm