Rubycon 16PK100MEFC5X11
Üretici
Üretici Parça No.
16PK100MEFC5X11
EBEE Parça No.
E81591932
Paket
Plugin,D5xL11mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
100uF 16V ±20% 175mA@120Hz Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 16PK100MEFC5X11
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş16V
Kapasite100uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp2000hrs@85℃
Ripple akımı175mA@120Hz
Kurşun aralığı2mm
Çapı5mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)11mm