Rubycon 16MS747MEFCT55X7
Üretici
Üretici Parça No.
16MS747MEFCT55X7
EBEE Parça No.
E81594057
Paket
Plugin,D5xL7mm
Açıklama
47uF 16V ±20% 73mA@120Hz Plugin,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş16V
Kapasite47uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı73mA@120Hz
Kurşun aralığı2mm
Çapı5mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)7mm