Rubycon 16MS722MEFCT54X7
Üretici
Üretici Parça No.
16MS722MEFCT54X7
EBEE Parça No.
E81592363
Paket
Plugin,D4xL7mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
22uF 16V ±20% 42mA@120Hz Plugin,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 16MS722MEFCT54X7
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş16V
Kapasite22uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı42mA@120Hz
Kurşun aralığı1.5mm
Çapı4mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)7mm