Rubycon 16MS7220MEFCT78X7
Üretici
Üretici Parça No.
16MS7220MEFCT78X7
EBEE Parça No.
E81592388
Paket
Plugin,D8xL7mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
220uF 16V ±20% Plugin,D8xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 16MS7220MEFCT78X7
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş16V
Kapasite220uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)7mm