Rubycon 10WXA470MEFC8X9
Üretici
Üretici Parça No.
10WXA470MEFC8X9
EBEE Parça No.
E81594604
Paket
Plugin,D8xL9mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
470uF 10V ±20% 354mA@10kHz Plugin,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 10WXA470MEFC8X9
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+125℃
Voltaj derecelendirilmiş10V
Kapasite470uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp2000hrs@105℃
Ripple akımı354mA@10kHz
Kurşun aralığı3.5mm
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)9mm