Rubycon 10MS747MEFCTZ5X7
Üretici
Üretici Parça No.
10MS747MEFCTZ5X7
EBEE Parça No.
E81594318
Paket
Plugin,D5xL7mm
Açıklama
47uF 10V ±20% 66mA@120Hz Plugin,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 10MS747MEFCTZ5X7
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş10V
Kapasite47uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı66mA@120Hz
Kurşun aralığı2mm
Çapı5mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)7mm