Rubycon 10MS7100MEFC6.3X7
Üretici
Üretici Parça No.
10MS7100MEFC6.3X7
EBEE Parça No.
E81591083
Paket
Plugin,D6.3xL7mm
Açıklama
100uF 10V ±20% Plugin,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 10MS7100MEFC6.3X7
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş10V
Kapasite100uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Çapı6.3mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)7mm