Rubycon 10MS547MEFC6.3X5
Üretici
Üretici Parça No.
10MS547MEFC6.3X5
EBEE Parça No.
E81590433
Paket
Plugin,D6.3xL5mm
Açıklama
47uF 10V ±20% 50mA@120Hz Plugin,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 10MS547MEFC6.3X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş10V
Kapasite47uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı50mA@120Hz
Kurşun aralığı2.5mm
Çapı6.3mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm