Rubycon 10MS522MEFCTZ5X5
Üretici
Üretici Parça No.
10MS522MEFCTZ5X5
EBEE Parça No.
E81591495
Paket
Plugin,D5xL5mm
Açıklama
22uF 10V ±20% 30mA@120Hz Plugin,D5xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 10MS522MEFCTZ5X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş10V
Kapasite22uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı30mA@120Hz
Kurşun aralığı2mm
Çapı5mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm