Rubycon 10MS510MEFCT54X5
Üretici
Üretici Parça No.
10MS510MEFCT54X5
EBEE Parça No.
E85110696
Paket
Plugin,D4xL5mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
10uF 10V ±20% 16mA@120Hz Plugin,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 10MS510MEFCT54X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş10V
Kapasite10uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı16mA@120Hz
Kurşun aralığı1.5mm
Çapı4mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm