Rubycon 10ML470MEFCTA8X9
Üretici
Üretici Parça No.
10ML470MEFCTA8X9
EBEE Parça No.
E81594379
Paket
Plugin,D8xL9mm
Açıklama
470uF 10V ±20% 210mA@120Hz Plugin,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 10ML470MEFCTA8X9
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş10V
Kapasite470uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp5000hrs@105℃
Ripple akımı210mA@120Hz
Kurşun aralığı-
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)9mm