Rubycon 10ML33MEFCTZ4X7
Üretici
Üretici Parça No.
10ML33MEFCTZ4X7
EBEE Parça No.
E85110695
Paket
Plugin,D4xL7mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
33uF 10V ±20% 43mA@120Hz Plugin,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 10ML33MEFCTZ4X7
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş10V
Kapasite33uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp5000hrs@105℃
Ripple akımı43mA@120Hz
Kurşun aralığı1.5mm
Çapı4mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)7mm