Rubycon 100USC6800MEFC35X50
Üretici
Üretici Parça No.
100USC6800MEFC35X50
EBEE Parça No.
E81610414
Paket
Plugin,D35xL50mm
Açıklama
±20% 6.01A@120Hz 10mm 100V 6800uF Plugin,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş100V
Kapasite6800uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı6.01A@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı35mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)50mm