Rubycon 100NA2.2MEFC5X11
Üretici
Üretici Parça No.
100NA2.2MEFC5X11
EBEE Parça No.
E81591528
Paket
Plugin,D5xL11mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
2.2uF 100V ±20% 20mA@120Hz Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 100NA2.2MEFC5X11
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş100V
Kapasite2.2uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp2000hrs@85℃
Ripple akımı20mA@120Hz
Kurşun aralığı2mm
Çapı5mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)11mm