RSC49DRTI-S93
Üretici
Üretici Parça No.
RSC49DRTI-S93
EBEE Parça No.
8564012-RSC49DRTI-S93-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Veri SayfasıSullins RSC49DRTI-S93
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı98
İletişim TürüFull Bellows
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıRSC49
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı10.0µin (0.25µm)
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkGreen
Row sayısı2
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolyphenylene Sulfide (PPS)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kart Kalınlığı0.093" (2.36mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row49
OkuDual
Açıklama
98 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm) Green