ROHM BD9300F-E2
Üretici
Üretici Parça No.
BD9300F-E2
EBEE Parça No.
E82657907
Paket
SOP-14-4.4mm
Açıklama
30mA 1 SOP-14-4.4mm DC DC Switching Controllers RoHS
Tümünü Seç
KategoriIntegrated Circuits (ICs) ,Power Management (PMIC) ,DC DC Switching Controllers
Veri SayfasıROHM BD9300F-E2
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃@(TA)
Çıkış akımı30mA
Kanal Sayısı1
Çalışma Voltajı3.6V~35V
fonksiyonBoost;Buck
TopolojiBuck;Boost
Frequency - Switching800kHz