RM362-059-442-2900-076
Üretici
Üretici Parça No.
RM362-059-442-2900-076
EBEE Parça No.
10204276-RM362-059-442-2900-076-EB
Açıklama
MOTORS & SOLENOIDS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıAirBorn, Inc. RM362-059-442-2900-076
SeriR
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı59
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
ÖzelliklerJackscrews, Mating Flange, Mounting Flange
İletişim şekliCircular
MfrAirBorn, Inc.
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiBeryllium Copper
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi750V
Pitch - Mating0.075" (1.91mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.075" (1.91mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.109" (2.76mm)
İzülasyon Yüksekliği0.275" (6.99mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - PostTin-Lead
İzal MalzemesiPolyphenylene Sulfide (PPS)
İzülasyon rengiGray
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
59 Position Receptacle Connector 0.075" (1.91mm) Through Hole, Right Angle Gold