RM15TP-10PH
Üretici
Üretici Parça No.
RM15TP-10PH
EBEE Parça No.
10887955-RM15TP-10PH-EB
Açıklama
CONN PLUG MALE 10 POS
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Circular Connectors ,Common Circular
Veri SayfasıHirose Electric Co Ltd RM15TP-10PH
SeriRM
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı10
Kabuk Boyutu - Ek15
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Montaj Özelliği-
Sabitleştirme TipiThreaded
OrientasyonKeyed
Kabuk Malzemesi-
Kabuk Bitiş-
Çalışma sıcaklığı-25°C ~ 85°C
Kabuk Boyutu, MIL-
Giriş Koruması-
Koruma-
Birincil Malzeme-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
Özellikler-
Malzeme ekleme-
Temel Ürün NumarasıRM15TP
MfrHirose Electric Co Ltd
İletişim Finish - Mating-
İletişim Malzemesi-
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
Sonlandırma-
Renk-
Voltaj Derecelendirmesi350VAC, 490VDC
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
Backshell Malzemesi, Kaplama-
Kablo Açılış-
Açıklama
10 Position Circular Connector Plug, Male Pins