RF292A4PCCE
Üretici
Üretici Parça No.
RF292A4PCCE
EBEE Parça No.
9627067-RF292A4PCCE-EB
Açıklama
CONN 2.92MM P FLNG MNT 4HOLE
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pin
Montaj TipiPanel Mount, Through Hole
Montaj ÖzelliğiFlange
Sabitleştirme TipiThreaded
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Kablo Grubu-
İletişim SonlandırmaSolder
Impedance50 Ohms
Matlama Döngüleri500
Voltaj Derecelendirmesi250 V
Bağlayıcı Stil2.92mm
Dielektrik malzemePolyetherimide (PEI)
Frekans - Max40 GHz
Eksersizlik Kaybetti-
Kalkan SonlandırmaSolder
Liman sayısı1
Açıklama
2.92mm Connector Plug, Male Pin 50 Ohms Panel Mount, Through Hole Solder