RF292A2PEGC
Üretici
Üretici Parça No.
RF292A2PEGC
EBEE Parça No.
9626812-RF292A2PEGC-EB
Açıklama
CONN 2.92MM P FLNG MNT 2HOLE
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pin
Montaj TipiPanel Mount
Montaj ÖzelliğiFlange
Sabitleştirme TipiThreaded
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Kablo Grubu-
İletişim SonlandırmaCompression
Impedance50 Ohms
Matlama Döngüleri500
Voltaj Derecelendirmesi250 V
Bağlayıcı Stil2.92mm
Dielektrik malzemePolyetherimide (PEI)
Frekans - Max40 GHz
Eksersizlik Kaybetti-
Kalkan SonlandırmaScrew
Liman sayısı1
Açıklama
2.92mm Connector Plug, Male Pin 50 Ohms Panel Mount Compression