RF292A2PDFDK
Üretici
Üretici Parça No.
RF292A2PDFDK
EBEE Parça No.
9627654-RF292A2PDFDK-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN 2.92MM P FLNG MNT 2HOLE
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Coaxial Connectors (RF) ,Common Coaxial Connectors (RF)
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pin
Montaj TipiPanel Mount, Through Hole
Montaj ÖzelliğiFlange
Sabitleştirme TipiThreaded
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Konut RengiSilver
Giriş Koruması-
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıRF292
Şunları içerir-
MfrBulgin
Kablo Grubu-
İletişim SonlandırmaSolder
Impedance50 Ohms
Matlama Döngüleri500
Voltaj Derecelendirmesi250 V
Bağlayıcı Stil2.92mm
Vücut malzemesiStainless Steel
Vücut Kaplama-
Dielektrik malzemePolyetherimide (PEI)
Frekans - Max40 GHz
Merkez Kontak MalzemesiBeryllium Copper
Merkez Kontakt Kaplama-
Eksersizlik Kaybetti-
Kalkan SonlandırmaSolder
Liman sayısı1
Açıklama
2.92mm Connector Plug, Male Pin 50 Ohms Panel Mount, Through Hole Solder