RENESAS 2SK1400A-E
Üretici
Üretici Parça No.
2SK1400A-E
EBEE Parça No.
E83282203
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
350V 7A 0.8Ω@10V,4A 50W 2V@1mA MOSFETs ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıRENESAS 2SK1400A-E
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)350V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)7A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)0.8Ω@10V,4A
Güç Dağılınlık (Pd)50W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))2V@1mA
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)40pF
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)635pF@10V