RE96FABG
Üretici
Üretici Parça No.
RE96FABG
EBEE Parça No.
10697945-RE96FABG-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN DIN RCPT 96POS BKPLN ABG
Tümünü Seç
SeriRE96
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı96
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
ÖzelliklerAuto Bus Grant
Temel Ürün NumarasıRE96FA
İletişim Finish-
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)1A
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Stil-
Row sayısı3
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Malzeme - İzalPolycarbonate, Glass Filled
Seviye, Sınıf2
Açıklama
96 Position Din Connector Receptacle, Female Sockets Through Hole