RDBD-25PE-LNA(56)
Üretici
Üretici Parça No.
RDBD-25PE-LNA(56)
EBEE Parça No.
9708945-RDBD-25PE-LNA(56)-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
SeriRD*D
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı25
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Birincil MalzemeMetal
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıRDBD
MfrHirose Electric Co Ltd
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı11.8µin (0.30µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi350V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi3 (DB, B)
Flange ÖzelliğiMating Side, Female Screwlock (M2.6)
Kabuk Malzemesi, BittirCopper Alloy, Nickel Plated
Arka set aralığı-
İletişim formu-
Dielektrik malzemePolybutylene Terephthalate (PBT)
Açıklama
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector