RBC30HETI
Üretici
Üretici Parça No.
RBC30HETI
EBEE Parça No.
8555577-RBC30HETI-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı30
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıRBC30
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
30 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm) Green