RBB50DYRD
Üretici
Üretici Parça No.
RBB50DYRD
EBEE Parça No.
8487889-RBB50DYRD-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.050
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Veri SayfasıSullins RBB50DYRD
Seri-
AmbalajTube
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı100
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiBoard Edge, Straddle Mount
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
ÖzelliklerCard Extender
Temel Ürün NumarasıRBB50
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı10.0µin (0.25µm)
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.050" (1.27mm)
RenkBlack
Row sayısı2
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolyphenylene Sulfide (PPS)
Flange ÖzelliğiFlush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row50
OkuDual
Açıklama
100 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.050" (1.27mm) Black