R573083300
Üretici
Üretici Parça No.
R573083300
EBEE Parça No.
12340449-R573083300-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
SP3T RAMSES N 3GHZ LATCHING SELF
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Switches
SeriSPnT
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Montaj TipiChassis Mount
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Sınıf-
Yeterlilik-
Özellikler-
Impedance50Ohm
Eksersizlik Kaybetti0.2dB (max)
DevreSP3T
Paket / Kılıf-
Tedarikçi Cihaz Paketi-
Frekans aralığı0Hz ~ 3GHz
P1dB-
RF TürüGeneral Purpose
Gerilim - Tedarik24V ~ 30V
Test Frekansı3GHz
İzolasyon80dB (min)
TopolojiReflective
IIP3-
Açıklama
RF Switch IC General Purpose SP3T 50Ohm