PZC19SAFN
Üretici
Üretici Parça No.
PZC19SAFN
EBEE Parça No.
7748784-PZC19SAFN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 19POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PZC19SAFN
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.620" (15.75mm)
Genel Temas Uzunluğu0.950" (24.13mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 19 position 0.100" (2.54mm)