PZC19SAEN
Üretici
Üretici Parça No.
PZC19SAEN
EBEE Parça No.
11609717-PZC19SAEN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 19POS 2.54MM
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıSullins PZC19SAEN
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı19
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPZC19
MfrSullins Connector Solutions
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board or Cable
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Sırada Sürgürme - Mating-
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.520" (13.21mm)
Genel Temas Uzunluğu0.850" (21.59mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating10.0µin (0.25µm)
İletişim Finish - PostTin
İzal MalzemesiThermoplastic, Polyester
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - Post100.0µin (2.54µm)
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole 19 position 0.100" (2.54mm)