PTC36SBEN
Üretici
Üretici Parça No.
PTC36SBEN
EBEE Parça No.
7765335-PTC36SBEN-EB
Açıklama
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıSullins PTC36SBEN
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı36
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPTC36
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.520" (13.21mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.140" (3.56mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 36 position 0.100" (2.54mm)