PTC33SADN
Üretici
Üretici Parça No.
PTC33SADN
EBEE Parça No.
7749136-PTC33SADN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PTC33SADN
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı33
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPTC33
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.420" (10.67mm)
Genel Temas Uzunluğu0.750" (19.05mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 33 position 0.100" (2.54mm)