PTC30SADN
Üretici
Üretici Parça No.
PTC30SADN
EBEE Parça No.
7744313-PTC30SADN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıSullins PTC30SADN
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı30
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPTC30
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.420" (10.67mm)
Genel Temas Uzunluğu0.750" (19.05mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 30 position 0.100" (2.54mm)