PTC24SAAN
Üretici
Üretici Parça No.
PTC24SAAN
EBEE Parça No.
7709797-PTC24SAAN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PTC24SAAN
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı24
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPTC24
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.120" (3.05mm)
Genel Temas Uzunluğu0.450" (11.43mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 24 position 0.100" (2.54mm)