PTC19SFEN
Üretici
Üretici Parça No.
PTC19SFEN
EBEE Parça No.
7750843-PTC19SFEN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 19POS 2.54MM
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıSullins PTC19SFEN
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı19
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPTC19
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.318" (8.08mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.520" (13.21mm)
Genel Temas Uzunluğu0.938" (23.83mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 19 position 0.100" (2.54mm)