PT00A16-26P-SR
Üretici
Üretici Parça No.
PT00A16-26P-SR
EBEE Parça No.
11141968-PT00A16-26P-SR-EB
Açıklama
PT 26C 26#20 PIN RECP
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Circular Connectors ,Common Circular
Veri SayfasıAmphenol Industrial Operations PT00A16-26P-SR
SeriPT
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Male Pins
Pozisyon sayısı26
Kabuk Boyutu - Ek16-26
Montaj TipiPanel Mount
Montaj ÖzelliğiFlange
Sabitleştirme TipiBayonet Lock
OrientasyonN (Normal)
Kabuk MalzemesiAluminum
Kabuk BitişOlive Drab Chromate over Cadmium
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Kabuk Boyutu, MIL-
Giriş Koruması-
KorumaUnshielded
Sınıf-
YeterlilikMIL-DTL-26482 Series I
Birincil MalzemeMetal
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
ÖzelliklerBackshell, Cable Clamp, Strain Relief
Malzeme eklemeNeoprene
Temel Ürün NumarasıPT00A
MfrAmphenol Industrial Operations
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiCopper Alloy
UygulamalarıAerospace, Communication Systems, Industrial, Instrumentation, Mass Transit
Mevcut Derecelendirme (Smameler)-
SonlandırmaSolder Cup
RenkOlive Drab
Voltaj Derecelendirmesi-
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
Backshell Malzemesi, KaplamaAluminum, Olive Drab Cadmium
Kablo Açılış0.500" (12.70mm)
Açıklama
26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup