PS0410000000G
Üretici
Üretici Parça No.
PS0410000000G
EBEE Parça No.
9986408-PS0410000000G-EB
Açıklama
TERM BLOCK PLUG 4POS 3.5MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Veri SayfasıAmphenol Anytek PS0410000000G
SeriPS
AmbalajBox
Kısmen DurumActive
TipPlug, Female Sockets
Pozisyon sayısı4
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerPush Button Actuated
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Bir piyatch0.138" (3.50mm)
RenkBlack
Konut MalzemesiPolyamide (PA66), Nylon 6/6
Sonlandırma stiliScrewless - Leg Spring, Push-In Spring
İzülasyon Yüksekliği0.394" (10.00mm)
Vida Boyutu-
Tel Ölçer veya Menzil - AWG16-22 AWG
Tel Ölçer veya Menzil - mm20.34-1.5mm²
Seviye sayısı1
Mevcut - IEC-
Gerilim - UL300 V
Mevcut - UL9 A
Seviye Başına Pozisyonlar4
Başlık Orientasyonu-
Fişi Tel Girişi180°
İletişim Mating FinishTin
Tork - Vida-
Tel Şerit Uzunluğu10-11mm
İletişim Kuyruk Uzunluğu-
Açıklama
4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180° Free Hanging (In-Line)