PRPC034SBCN-M71RC
Üretici
Üretici Parça No.
PRPC034SBCN-M71RC
EBEE Parça No.
7724261-PRPC034SBCN-M71RC-EB
Açıklama
CONN HEADER R/A 34POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PRPC034SBCN-M71RC
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı34
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPRPC034
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A per Contact
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.320" (8.13mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.098" (2.50mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.100" (2.54mm)