PRPC024SADN-RC
Üretici
Üretici Parça No.
PRPC024SADN-RC
EBEE Parça No.
7711321-PRPC024SADN-RC-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PRPC024SADN-RC
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı24
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPRPC024
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A per Contact
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.420" (10.67mm)
Genel Temas Uzunluğu0.748" (19.01mm)
İzülasyon Yüksekliği0.098" (2.50mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 24 position 0.100" (2.54mm)