PRPC010SADN-RC
Üretici
Üretici Parça No.
PRPC010SADN-RC
EBEE Parça No.
7695499-PRPC010SADN-RC-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıSullins PRPC010SADN-RC
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumDiscontinued at Digi-Key
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı10
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPRPC010
MfrSullins Connector Solutions
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiBrass
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A per Contact
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board or Cable
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Sırada Sürgürme - Mating-
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.420" (10.67mm)
Genel Temas Uzunluğu0.748" (19.01mm)
İzülasyon Yüksekliği0.098" (2.50mm)
İletişim Finish Kalınlığı - MatingFlash
İletişim Finish - PostGold
İzal MalzemesiPolybutylene Terephthalate (PBT)
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - PostFlash
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)