PPPN181BFLD
Üretici
Üretici Parça No.
PPPN181BFLD
EBEE Parça No.
10235307-PPPN181BFLD-EB
Açıklama
CONN HDR 18POS 0.079 GOLD SMD
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıSullins PPPN181BFLD
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı18
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiSurface Mount
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPPPN181
MfrSullins Connector Solutions
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)2A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi150V
Pitch - Mating0.079" (2.00mm)
Sırada Sürgürme - Mating-
Yüklü Pozisyon SayısıAll
İletişim Uzunluğu - Gönderi-
İzülasyon Yüksekliği0.181" (4.60mm)
İletişim Finish Kalınlığı - MatingFlash
İletişim Finish - PostGold
İzal MalzemesiPolyester
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - PostFlash
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
18 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold