PPPC251KFXC
Üretici
Üretici Parça No.
PPPC251KFXC
EBEE Parça No.
10243667-PPPC251KFXC-EB
Açıklama
CONN HDR 25POS 0.1 GOLD SMD
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıSullins PPPC251KFXC
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Top or Bottom Entry
Pozisyon sayısı25
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiSurface Mount
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPPPC251
MfrSullins Connector Solutions
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi250V
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Sırada Sürgürme - Mating-
Yüklü Pozisyon SayısıAll
İletişim Uzunluğu - Gönderi-
İzülasyon Yüksekliği0.280" (7.10mm)
İletişim Finish Kalınlığı - MatingFlash
İletişim Finish - PostGold
İzal MalzemesiPolyester
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - PostFlash
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
25 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold