PHDR-32VS
Üretici
Üretici Parça No.
PHDR-32VS
EBEE Parça No.
9900355-PHDR-32VS-EB
Açıklama
CONN RCPT HSG 32POS 2.00MM
Veri SayfasıJST Sales America Inc. PHDR-32VS
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı32
NotContacts Not Included
Çalışma sıcaklığı-25°C ~ 85°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıPHDR-32V
MfrJST Sales America Inc.
İletişim SonlandırmaCrimp
Bir piyatch0.079" (2.00mm)
Sıra aralığı0.079" (2.00mm)
Açıklama
32 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)